Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.

Detailní informace

Specifika manažerského a podnikatelského poradenství

Kompetence v manažerském a podnikatelském poradenství

Manažerské a podnikatelské poradenství je zvláštní kategorií služeb, která se liší od jiných služeb v několika charakteristikách, a pro kterou máme potřebné kompetence.

Jedinečnost a originalita

Každá firma má své vlastní mechanismy a procesy, své lidi s danými schopnostmi a potenciálem, proto má každý poradenský projekt svou neopakovatelnou podobu a je ušit „na míru“ potřebám zákazníka.

Dílčí poznatky z předchozích projektů lze využít, jinak je však každá zakázka jiná – realizátor musí mít značné zkušenosti odborné i komunikační. Na manažerské a podnikatelské poradenství máme metodiku a zkušenosti.

Zkušenosti z praxe

Osobní praktické zkušenosti jsou základem kvalitního řešení praktických problémů manažerů a podnikatelů.
Naši zkušení lidé s praxí jsou proto zárukou, že zákazník dostane to, co očekává. Umíme nabídnout zkušené manažery a odborníky pro jakékoliv manažerské poradenství.

Komplexnost a dlouhodobost projektů

Úspěch manažerských poradenských projektů je výsledkem realizovaných změn, které jsou komplexní a zásadní.
Změny zpravidla vyžadují nezbytný čas. Firma přitom musí řádně fungovat. Podaří-li se tyto faktory zvládnout, úspěch podnikatelských a manažerských projektů se zcela jistě dostaví.

Jsme připraveni spolupracovat dlouhodobě na Vašem úspěchu.

Důvěra a spolupráce v poradenských projektech

Spolupráce zákazníka s poradcem je základem pro úspěch podnikatelských poradenských projektů. Neméně důležitý je vztah vzájemné důvěry, zejména v mezních situacích, při hledání nových cest a přístupů, s nimiž zákazník zatím nemá žádné zkušenosti.

Nabízíme férovou spolupráci. Chceme, aby naši klienti byli úspěšní.

Rádi Vám poskytneme bližší informace o našich přístupech. Neváhejte nás kontaktovat.

[ ↑ k obsahu ↑ ]