Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.

MPP – Mapování potenciálu pracovníků

Personalistické testy – nástroj sebepoznání i rozvoje týmu

Potřebujete zvýšit výkonnost své firmy a poznat potenciál vašich zaměstnanců a vědět, jestli se dokážou zapojit do práce týmu, převzít více odpovědnosti a stali se samostatnějšími a kompetentnějšími? Chcete jim pomoci, aby se rozvíjeli a rostli, ale nejste si jisti, zda je správně směrujete? Máte někdy pocit, že ač do jejich vzdělávání investujete, výsledky se nedostavují?

Nabízíme vám nástroj, který pomůže vašim lidem i vaší firmě. Nazvali jsme jej „Testy MPP“. Oč jde?

Zkratka MPP znamená Mapování potenciálu pracovníků. Nejedná se o psychotesty či hodnotící testy, ale právě to o, co název vyjadřuje. Jde o zmapování – tedy popis bez hodnotících ambicí – osobnosti daného člověka z několika úhlů pohledu. Identifikujeme tak jeho osobnostní typ, typický způsob chování a jednání v různých situacích i vztazích, jeho motivační parametry, způsob sebeřízení, učení se novým věcem, zásadní hodnotové postoje. Tedy to, jak se projevuje jejich osobnost při výkonu jejich profese. Na základě toho jsme schopni posoudit jeho možnosti či bariéry z hlediska profesního rozvoje a doporučit, na co se ve svém rozvoji zaměřit.

Testy MPP jsou jako produkt koncipovány následovně

základem je 6 osvědčených personalistických testů zaměřených na oblasti, o nichž byla v předchozím odstavci řeč. Jejich vyplnění zabere účastníkovi 2–3 hodiny času
naši specialisté testy vyhodnotí, zpracují předběžnou zpětnou vazbu pro účastníka a připraví si doplňující dotazy pro navazující interview, která probíhají s každým účastníkem individuálně
v rámci interview jsou výsledky s účastníkem testu diskutovány a na základě doplňujících otázek verifikovány a doplněny
testovaný pracovník pak obdrží komplexní zprávu s osobním doporučením, firma obdrží statisticky zpracovaný výstup a doporučení, jakým směrem by e měl rozvoj jejích pracovníků orientovat.
To, že účastníci testů obdrží zpětnou vazbu o podstatných charakteristikách své osobnosti, je pro mnohé motivací a inspirací ke zvýšení úsilí o své zlepšování. Pro firmu je naopak významným přínosem naše doporučení, které z testů vyplyne pro směrování rozvojových aktivit.

Částka, kterou firma na testování svého pracovníka vynaloží, je nižší, než částka vynaložená na jeden den jeho účasti na otevřeném manažerském kurzu. S vyšším počtem testovaných pracovníků se cena za osobu snižuje.

Pro více informací nás kontaktujte.

Tel: 602380854
Email: ristem@ristem.cz

[ ↑ k obsahu ↑ ]